Umění jako dar i dárek

Nahlédněte do tvorby naší sestry Marie. Pokud se vám bude něco líbit, můžete si i zakoupit

Můžete navštívit i její fb stránku Pavlina Marie Art (@CrativeNun) nebo IG Pavlína Marie Kašparová Art (@pavlina.marie.art).

Jak sestra Marie píše:

"Většina mé dosavadní práce jsou malby na stylizovaná přírodní a duchovní témata. Nicméně, několik posledních let se věnuji digitální fotografii a foto a video kolážím. Zaměřuji se na aranžované portréty a figurální fotografie. Touto cestou bych se chtěla v budoucnu vydat.

A teď něco málo o byznysu. Ceny prací se liší podle velikosti, složitosti a použitých materiálů, a proto je každá zakázka ušita na míru. Nicméně, ceny začínají někde na 5000,- korun českých.

Tvořím umění k potěše a povznesení ducha. Snažím se vyjádřit podstatu věcí a osobností, které zobrazuji, ale nečekejte superrealistické obrazy. Klíčová slova mé práce jsou: barva, přírodní motivy, duchovní kontext a mnohovrstvost.

A nakonec speciální nabídka: první tři zákazníci, kteří si objednají portrétní fotokoláž dostanou dvě různé finální verze za jednu cenu. Průměrná velikost finálního tisku je 60x40 cm nebo 50x50 cm, ale můžeme se domluvit na čemkoli - ráda půjdu do větších formátů.

Těším se na vaše zprávy a díky moc za podporu.

Pokud byste mohli sdílet moji nabídku na svých stránkách nebo ji přímo poslat někomu jako tip na originální dárek, budu moc ráda."

Česká kongregace sester dominikánek

Veveří 469/27
602 00 Brno
kongregace@dominikanka.cz
Vytvořeno službou Webnode