Naše zařízení a doplňkové služby

                                                           

Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Naše škola nabízí vzdělávání ve čtyřletých oborech Předškolní a mimoškolní pedagogika (75-31-M/01) a Sociální činnost (75-41-M/01) a ve tříletém učebním oboru Ošetřovatel (53-41-H/01).

Domov mládeže Církevní střední odborné školy Bojkovice nabízí levné ubytování v malebném prostředí Bílých Karpat (Východní Slovácko). Ubytování v období letních prázdnin (červenec a srpen) je vhodné pro rodinnou dovolenou, letní tábory, sportovní soustředění, cyklozájezdy aj. Podívejte se na popis ubytování.
Info a rezervace:  
Vojtěcha Beránková, tel. 731 625 935
 

 

 

Katolický domov studujících - domov mládeže a školní jídelna

Nabízíme domácí prostředí, které vytváří příjemnou atmosféru – domov mládeže o 81 studentkách a 13 zaměstnancích, z toho jsou 3 vychovatelky, na každou vychovatelku připadá přibližně 25 studentek.

Dům leží na klidném místě, a přesto v centru Prahy, v blízkosti se nachází kvalitní střední školy, např. MSŠ chemická, SZŠ Alšova nebo SPŠ sdělovací techniky.

 

 

 

Ubytování v Praze

Katolický domov studujících nabízí levnou variantu ubytování přímo v centru Prahy. Nejen, že se levně ubytujete, ale také ušetříte za dopravu, na mnoho zajímavých míst se dostanete pěšky.


            

 

Ubytovna  Bělohorská

 

Nabízíme ubytování v klidné části Brna - Židenic, na ulici Bělohorské. Ubytování je určeno jen ženám a svých charakterem je vhodné především pro studentky. Je však možné ubytovat i pracující. Dům vlastní i provozuje Česká kongregace sester dominikánek.